NCN – szkolenie on-line dla osób z UKSW

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach on-line, które dzięki pracownikom Biura ds. Badań Naukowych Narodowe Centrum Nauki organizuje dla osób związanych z UKSW.

Szkolenia będą przeprowadzone w dniach 4  kwietnia (panel NZ – Nauki o Życiu), 5 kwietnia (panel HS – Nauki Humanistyczne, Społeczne i o Sztuce) i 8 kwietnia 2022 r. (panel ST – Nauki Ścisłe i Techniczne) w godz. 10:00-13:00 (każdego dnia inny panel).

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zarejestrować. Liczba uczestników jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrowanie się wyłącznie wtedy, kiedy mogą wziąć Państwo udział w webinarium.

Poniżej plan szkolenia:

• Konkursy NCN / Konkursy międzynarodowe
  • Harmonogram konkursów
  • Przygotowanie wniosku: Kto może starać się o grant, Dokumentacja konkursowa, Konstrukcja wniosku, Kosztorys, Kwestie etyczne i Plan zarządzania danymi
  • Procedura oceny wniosku
  • Rozliczanie projektów
  • Kontakt z pracownikami

Agenda:

• 10:00-11:00   Prezentacja szkoleniowa cz. 1
  • 11:00-11:15   Przerwa
  • 11:15-12:20   Prezentacja szkoleniowa cz.2
  • 12:20-12:30   Przerwa