Zasady funkcjonowania Biura Szkoły Doktorskiej

Mając na względzie ochronę zdrowia doktorantów i pracowników Szkoły Doktorskiej UKSW oraz w oparciu o Decyzję Nr 73/2020 Kanclerza UKSW w Warszawie z dnia 26 października 2020 r. w sprawie zasad funkcjonowania Uniwersytetu w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-19, informuję, że do odwołania, doktoranci UKSW obsługiwani są w systemie zdalnym (telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznie oraz korespondencyjnie).

Obsługa  doktorantów od wtorku do czwartku w godzinach 9-12:00. Poniedziałek i piątek – dni wewnętrzne.

W wyjątkowych przypadkach, wymagających bezpośredniej obecności, Biuro Szkoły przyjmuje doktorantów po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku wizyty osobistej konieczne jest przedłożenie zaświadczenia (Załącznik Nr 2 do Decyzji Nr 73/2020 Kanclerza UKSW z dnia 26 października 2020 r.)

Decyzja nr 73/2020 Kanclerza UKSW wraz z załącznikami

27 października 2020