Przejdź do treści

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023

W imieniu ks. prof. dr hab. Ryszarda Czekalskiego, Rektora UKSW serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2022/2023, która  odbędzie się 7 października na kampusie przy ul. Wóycickiego w auli Roberta Schumana.

Wydarzenie od godz. 11.00 będzie transmitowane na kanale Youtube naszej Uczelni.

Program:

9.30 Msza św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza, Wielkiego Kanclerza UKSW w kościele akademickim św. Józefa

11.00 Uroczysta sesja w auli Roberta Schumana Hymn państwowy Przemówienie Jego Magnificencji ks. prof. dr hab. Ryszarda Czekalskiego, Rektora UKSW. Wystąpienia Gości. Immatrykulacja. Gaude Mater Polonia. Wystąpienia przedstawicieli studentów i doktorantów.

Wykład inauguracyjny: „Vaticanum II (1962-2022). Radość i nadzieja, smutek i lęk” o. prof. dr hab. Zdzisław Kijas OFMConv, Papieski Wydział Teologiczny św. Bonawentury w Rzymie, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Gaudeamus igitur

05 października 2022